Avatud

10.00 – 17.00

T – P

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

 

Jääkaru kohvik

kohvik@jaaaeg.ee / +372 59113753

Robootika päevalaager

12-13 juuli toimuv päevalaager on seekord juba täis aga peagi on toimumas järgmine laager. Arvatavasti 8.-10 augustil saavad jällegi robootika huvilised lapsed Jääaja Keskuses kokku. Täpsem info selle kohta selgub peagi. Huvi korral võite täita ikkagi selle laagri registreerimise lehe ning juhendaja võtab teiega peagi ühendust. 
 
12.-13. juulil toimub Jääaja Keskuses robootika päevalaager, kuhu ootame 10-13-aastaseid lapsi. Kahe põneva päeva jooksul räägime ilmast ja ilmaennustamisest ning ehitame LEGO Spike Prime´i kasutades roboti, mis aitab otsustada, kas täna on kodust välja minnes õige kaasa võtta päikeseprillid või vihmavari. Saame teada, kuidas rändrahnud Eestisse said, teeme nende seiklustest rännuteel Scrachis väikese animatsiooni, seejärel aga konstrueerime robot-liustiku ja hakkame temaga mägesid paigast liigutama.
Lõuna ajal saab kõhu korralikult täis Jääkaru kohviku buffet´s.
Robootika alased eelteadmised pole vajalikud, igaüks saab hakkama!
 
Täpsem info: https://fb.me/e/1UNf9GrbN
Laagri kava vaata: https://bit.ly/laagrikava
REGISTREERU SIIN: https://bit.ly/registreerilaagrisse
 
Tartust saab mugavalt liigelda tasuta liinibussiga (sihtkoht Äksi keskus), saab jalgrattaga 45min sõites ning muidugi ka autoga.
Jääaja Keskus asub Saadjärve kaldal, kus on mõnus aega veeta peale laagrit rannas või laenutada sadamast aerulaudu ja kajakke.
Jääaja Keskuses jätkub tegevust kogu perele!
 
 

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!