Avatud

11 – 18

E – P

11 – 20.24

 

 

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

 

Jääkaru kohvik

kohvik@jaaaeg.ee / +372 59113753

Ellujäämis neljapäev

Jääaja Keskus toimub pikemalt avatud neljapäev, kus teemaks on veeohutus ja ellujäämisreeglid nii vees maal kui ka energiakriisis. 

 
 Jääaja Keskus on kõigile avatud kell 20.24ni ning oodatud on nii õppetunnile registreerunud külastajad kui ka kõik, kes peale tööpäeva sooviksid laste või sõpradega tulla muuseumisse. “Mine või muuseumisse!” projekti raames on mitmed Tartu muuseumid avatud NELJAPÄEVITI kuni 20.24.
 
20. juunil toimub eriprogrammina “Ellujäämis Neljapäev” Jääaja Keskuses ning oodatud on osalema nii lapsed kui täiskasvanud. Vahvat ja õpetlikku programmi viivad läbi Jääaja Keskuse giidid kellega koos saab keskust külastada ning ka Saadjärvel parvega sõita. 
 
20. juuni, NELJAPÄEVAL
kell 17.30 – 20.00
Koguneme Jääaja Keskuse fuajees.
Osalemine eelregistreerimisega siin: https://forms.gle/fkZ2L7pfFt2HbhFg6 
Osalustasu: 15€ täiskasvanu ja 11€ laps
Täpsemate küsimustega palun pöördu : info@jaaaeg.ee / 5911 3318
 
 

Osalejatele antakse teadmised veeohutusest, käiakse Jääaja Keskuses ja arutletakse, miks mammutid ellu ei jäänud ning mängitakse mänge Jääaja Keskuse uues Särtsutoas, kus tegeletakse roheenergiatega ja päästetakse linna energiakriisist.  

 
Juhul kui osaleda soovib ainult laps siis vanemad saavad teha aega parajaks mõnusas Jääaja kohvikus,  uurida iseseisvalt Jääaja Keskust või nautida jalutuskäiku Äksi piirkonnas Saadjärve kallastel.
 
Registreeru siin  ja jäta meile kommentaarid, kui on erisoove või ettepanekuid. 
Kui soovid registreerida mitut inimest sinu perest palun märgi kommentaaride lahtrisse osalejate arv ja vanused. 
 

Etttevõtmine toimub Mine või muuseumisse! projekti raames, mille käigus mitmed Tartu muuseumid ootavad külastajad tavaliselt pikema päeva jooksul, et ka kõik päeval tööl olevad inimesed ja muidu hilisemad suve nautijad saaksid osa muuseumielamustest. Vaata lisa siit: Mine või muuseumisse!  

 

 

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!