Avatud

11 – 18

E – P

11 – 20.24

 

 

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

 

Jääkaru kohvik

kohvik@jaaaeg.ee / +372 59113753

Uus lastetuba on avatud!

Jääaja Keskuse mängutuba

Jääaja Keskuse teisel korrusel avatakse alates 23. augustist hariv ja atraktiivne tegevustuba, kus leiavad eakohast tegevust lapsed alates teisest eluaastast kuni kaheksanda eluaastani.

Tegevustoa sisustus on tuletatud Jääaja Keskuse üldisest temaatikast, mis muudab toa omanäoliseks, uudseks, põnevaks ning samas ka harivaks. Tegevustoas on palju erinevaid käelisi tegevusi ning minimaalselt digitaalseid lahendusi, et pakkuda külastajatele tegevusi väljapool nutiseadmeid. Tegevustoast leiab uudseid lahendusi nagu jääpanga-keks, mammuti seinapusle, jääkoopad, kuhu sisse on peitnud end vahvad Eesti looduse tegelased ja palju muud põnevat ning omanäolist. Aktiivsemad lapsed saavad energiat kulutada ronimisseintel, osavust saab proovida maailma kõrgeimate tippude tabamisel ning rahulikult saab lesida hiigelmoreenide vahel või uurida elu jää-ülikoolis. Ruumis hakatakse korraldama ka erinevaid perepäevi ning  lisaks pakume võimalust rentida tuba laste sünnipäevade tarbeks.

Juba ammu on tundnud meie keskuse väiksemad külastajad puudust ruumist, kus saaks mõnusalt mängides aega veeta. Ruumi kontseptsiooni töötasime välja koostöös OÜ Pult disaineritega. Meie peamine soov oli, et tuba jätkaks Jääaja Keskuse üldist looduse ja loomade temaatikat. Ning muidugi, et oleks ka laste jaoks vahva ning hariv kogemus. Testisime tuba korduvalt erinevas vanuses laste peal ning tegevust ja müramist jagus samaaegselt nii kahe- kui ka kuueaastase jaoks.

Laste tegevustuba valmis OÜ Pult abiga LEADER-projekti „Jääaja Keskuse lastetegevustoa loomine“ raames. Lastetuba on kõigile külastajatele avatud argipäeviti. Nädalavahetustel on võimalik ruumi rentida privaatseteks sündmusteks (nt. laste sünnipäevad). Lisainfot leiate https://jaaaeg.ee/ruumide-rent/laste-sunnipaevad-jaaaja-keskuses/

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!