Avatud

10.00 – 17.00

T – P

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

 

Jääkaru kohvik

kohvik@jaaaeg.ee / +372 59113753

Sõbrapäeva nädalavahetus

sõbrapäev jääaja keskus

Sõbrapäeva nädalavahetus Jääaja Keskuses

Tähistage sõbrapäeva sel aastal pisut teisiti. Tule 12.-13. veebruaril koos kaaslasega Jääaja Keskusesse ning avastage koos lisaks keskuse põnevale ekspositsioonile ka müstilist ürgmerd.

Virtuaalreaalsuse prillidele kehtib sõbrapäeva nädalavahetusel kampaania: kaks ühe hinnaga! Virtuaalreaalsuse prillide abil on võimalik sukelduda müstilise ürgmere põhja. Virtuaalreaalsuse filmis on võimalik kohtuda trilobiitide, hiiglaslike merikiskjate, meriskorpionite ja nautiloididega. Samuti on võimalik näha, milline nägi Eesti ala välja 600 miljonit aastat tagasi ja kogeda elu minevikus!

Lapsi ootab ka põnev mängukoobas, kus saab teha arheoloogilisi väljakaevamisi, täiendada koopajooniseid, mängida jääaja loomadega ja vaadata multifilmi “Välek Vibulane”. Samuti on esimesel korrusel lumekoobas, kuhu sisse pugedes näeb karu pesa, lumes elavaid putukaid ja loomi ning talvist elu lume all. Avatud on ka Jääaja Keskus uus laste mängutuba. Suuremad lapsed saavad Jääaja Keskuse ekspositsiooni läbida iseseisvate mängude abil: Veeosakese teekond ning Korruste mäng. Mängud ootavad Sind Jääaja Keskuse kassas!

Avatud on ka lummava vaatega Jääkaru kohvik, kus pakutakse buffet‘d, laia valikuga laste- ja a’ la carte menüüd. Sõbrapäeva nädalavahetuse puhul on kohvikus ka eripakkumised!

 

Jääaja Keskus on avatud kell 10:00-17:00

Jääkaru kohvik on avatud kell 12:00-16:00

Tule ja avasta koos kaaslasega!

Lisainfo:
info@jaaaeg.ee
5911 3318

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!