Avatud

10.00 – 17.00

T – P

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

 

Jääkaru kohvik

kohvik@jaaaeg.ee / +372 59113753

Sõbrapäev

 

Sõbrapäev Jääaja Keskuses

Tule 14. veebruaril Jääaja Keskusesse ning võta sõber kaasa TASUTA. Ainult sel päeval on kaks Jääaja Keskuse üksikpääset ühe hinnaga!

Ka virtuaalreaalsuse prillid on kaks ühe hinnaga! Virtuaalreaalsuse prillide abil on võimalik sukelduda müstilise ürgmere põhja. Virtuaalreaalsuse filmis on võimalik kohtuda trilobiitide, hiiglaslike merikiskjate, meriskorpionite ja nautiloididega. Samuti on võimalik näha, milline nägi Eesti ala välja 600 miljonit aastat tagasi ja kogeda elu minevikus!

Lapsi ootab ka põnev mängukoobas, kus saab teha arheoloogilisi väljakaevamisi, täiendada koopajooniseid, mängida jääaja loomadega ja vaadata multifilmi “Välek Vibulane”. Samuti on esimesel korrusel lumekoobas, kuhu sisse pugedes näeb karu pesa, lumes elavaid putukaid ja loomi ning talvist elu lume all. Suuremad lapsed saavad Jääaja Keskuse ekspositsiooni läbida iseseisvate mängude abil: Veeosakese teekond, Keeruta ja lennuta ning Korruste mäng. Mängud ootavad Sind Jääaja Keskuse kassas!

Avatud on ka lummava vaatega Jääkaru kohvik, kus pakutakse buffet‘d, laia valikuga laste- ja a’ la carte menüüd. Sõbrapäeva puhul on kohvikus müügil ka imemaitsev kook!

Jääaja Keskus on avatud kell 10:00-17:00.

Jääkaru kohvik on avatud kell 12:00-16:00.

Tulge ja avastage koos!

Lisainfo:
info@jaaaeg.ee
5911 3318

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!