Avatud

11 – 18

E – P

11 – 20.24

 

 

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

 

Jääkaru kohvik

kohvik@jaaaeg.ee / +372 59113753

Neli korda neli loodusfotot

Neli korda neli loodusfotot

Näitus „Neli korda neli loodusfotot“ on külastajatele avatud Jääaja Keskuse teise korruse konverentsisaalis alates 18. veebruarist ning jääb huvilistele avatuks kuni sügiseni. Näitusel on väljas loodusfotod Tanel Kindsigolt, Ermo Justuselt, Anar Sillakivilt ning Kadri Härmilt.

Idee ühisnäituse tegemiseks Jääaja Keskuses tuli Tartu vallas elavalt loodus- ja maastikufotograaf Tanel Kindsigolt. Tanel tõi näitusele omalt poolt valitud rabas tehtud fotod – nii kõrgemalt kui ka maapinnalt.
Ermo Justus, kes hakkas aktiivselt tegelema fotograafiaga kolm aastat tagasi, ütleb, et „loodus annab meile nii palju erilisi hetki ja emotsioone, tuleb leida vaid õige kompositsioon ning kaunis hetk on püütud pildile.“
Anar Sillakivi üks lemmikteemasid on aga makrofotograafia, mis on tema sõnul ka üks keerulisemaid ning õppimist nõudvamaid kuid samas väga huvitav ning võimaluste rohke suund.
Neljas loodusfotograaf on Viljandimaalt pärit Kadri Härm, kelle lemmik teemaks on valgus ja värvid maastiku peal.

Nelja loodusfotograafi valitud neli fotot ehk kokku 16 loodusfotot moodustavad kokku väga omanäolise ning põneva näituse, mida on huvitav vaadata igas vanuses külastajatel.

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!