• English
  • Finnish
  • Latvian
  • Russian

Avatud

10.00 – 17.00

T-P (01.09-30.04)

E-P (01.05-31.08)

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

Muuseumifestival Avatud mänguväljad

 

Laste ja noorte muuseumifestival ”Avatud mänguväljad” Jääaja Keskuses

10.- 25. oktoober kell 10:00-17:00

Jääaja Keskuses on lõbus ja kaasahaarav mänguväli, mis nõuab tähelepanelikkust ja kaasamõtlemist ja on jõukohane 6–11aastastele. Nooremate puhul sobib mänguväli läbimiseks koos vanema saatjaga. Jääaja Keskusesse saabudes küsi infoletist endale mänguleht ja mine koos sõprade või perega keskuse peale mängima!

10.oktoobrist kuni 25. oktoobrini on kõik pered oodatud laste ja noorte muuseumifestivalile “Avatud mänguväljad”. Festival toimub juba kuuendat korda ja selleaastane teema AJAHÄKKERID inspiratsiooniks on nii Eesti Rahvajutu teemaaasta kui ka Digikultuuriaasta. Ajahäkkerid on need meie arvates need, kes suudavad näha esemete taga lugu, olgu see juhtunud paarkümmend aastat tagasi või sajandite eest.

Mitukümmend muuseumit ja raamatukogu üle Eesti on spetsiaalselt festivali jaoks valmistanud mängulehed, mis aitavad lastel ja peredel näitusi ja kogusid mängulises võtmes avastada. Digikultuuriaastale kohaselt on paberkandjal mängujuhiste kõrval sel aastal olemas ka nutimängud, mis on saadaval LoQuizi äpis. Paberkujul mängujuhised leiad muuseumis kohapeal ning need on tasuta. Näitustele pääseb muuseumipiletiga. Festivali paralleelprogrammi raames on võimalik osaleda töötubades ja teemapäevadel.

Lisainfo: info@jaaaeg.ee, 5911 3318 või www.avatudfestival.ee

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!