Avatud

10.00 – 17.00

T – P

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

 

Jääkaru kohvik

kohvik@jaaaeg.ee / +372 59113753

Maalinäitus on avatud veel viimast nädalat

Saadjärve ääres asuva Jääaja Keskuse kümnendal sünnipäevapeol toimunud kunstnike ühismaalimine vormus näituseks keskuse konverentsisaalis ning näitus lõppeb selle nädalaga. Enamus maalidest on müüdud või broneeritud. Näitust saab näha veel kuni 25. septembrini e. selle pühapäevani Jääaja Keskuse konverentsisaalis. 

Ühismaalimisel ja maalinäitusel osalesid kunstnikud Jaanus Eensalu, Eero Ijavoinen, Rasmus Karja, Tuuli Puhvel, Jane Remm, Karin Strohm, Hando Tamm, Enn Tegova ja Kristina Viin ning mitmed Jääaja Keskuse külalised.

Kokku on eksponeeritud 11 tööd.  Pea kõigil on kujutatud Saadjärve ja Äksi kirikut, nagu ka Konrad Mäe ligi 100 aastat tagasi loodud maalil. Ühismaalimise teemaks oli “Kui Konrad Mägi maaliks saja aasta pärast” ehk mida näeks kunstnik siin Saadjärve kaldal aastal 2122, kauges tulevikus.

Ühismaalimine näitas, et kõigi usk tulevikku on jätkusuutlik ning kirikut ja järve saab näha loodetavasti ka sellel ulmelisel tuleviku aastasajal.

Suvel avati ka Tartu Valla ja SA Konrad Mägi poolt kunstniku maalimispaika tähistav stend, millega saate tutvuda Jääaja Keskuse ees Saadjärve kaldal.

Jääaja Keksus on avatud teisipäevast pühapäevani 10-17 ning nimetatud maalinäitus asub keskuse konverentsisaalis. 

 

ERR.ee Kultuur. Jääaja Keskuses näeb Konrad Mäe loomingust inspireeritud töid

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!