Avatud

10.00 – 17.00

T – P

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

1. klassi õpilastele Jääaja Keskusesse sissepääs TASUTA!

 

1. septembril tähistatakse Jääaja Keskuses kooli algust!

Teisipäeval, 1. septembril on 1. klassi õpilastele Jääaja Keskusesse sissepääs ja VR elamus tasuta! Külla ootame nii suuremaid kui väiksemaid sõpru. Avastamisrõõmu jätkub igas vanuses külastajatele!

Lapsi ootab põnev mängukoobas, kus saab teha arheoloogilisi väljakaevamisi, täiendada koopajooniseid, mängida jääaja loomadega ja vaadata multifilmi “Välek Vibulane”. Samuti on esimesel korrusel lumekoobas, kuhu sisse pugedes näeb karu pesa, lumes elavaid putukaid ja loomi ning talvist elu lume all. Suuremad lapsed saavad Jääaja Keskuse ekspositsiooni läbida iseseisvate mängude abil: Veeosakese teekond ning Keeruta ja lennuta. Mängud ootavad Sind Jääaja Keskuse kassas!

Virtuaalreaalsuse prillide abil on võimalik sukelduda müstilise ürgmere põhja. Virtuaalreaalsuse filmis on võimalik kohtuda trilobiitide, hiiglaslike merikiskjate, meriskorpionite ja nautiloididega. Samuti on võimalik näha, milline nägi Eesti ala välja 600 miljonit aastat tagasi.ja kogeda elu minevikus!

Avatud on ka maalilise Saadjärve vaatega peresõbralik Jääkaru kohvik. Kohvikus on buffet, laia valikuga lastemenüü ja põnevad eripakkumised.

Jääaja Keskus avatud 10:00-17:00.

Jääkaru kohvik on avatud 12:00-16:00.

Lisainfo: info@jaaaeg.ee või 5911 3318

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!