• en
  • fi
  • lv
  • ru

Avatud

11.00 – 18.00

T-P (01.09-30.04)

E-P (01.05-31.08)

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

Külastuspaketid

Oleme teinud teie elu lihtsamaks ja pakume koostöös oma partneritega mugavaid ühispakette! Tutvu Jääaja Keskuse külastuspakettidega ja vali sobivaim!

Külastuspaketid koos majutusega:

2-öine ja 3-päevane puhkus Starest hotellis kogu perele (2 ööd)

Hotell Starest kutsub kõiki peresid nautima lõbusaid ja põnevaid seiklusi! Esimesel päeval aitavad lõbusalt ja põnevalt aega veeta Jääaja Keskus ja Elistvere loomapark. Teisel päeval ootab aega veetma teaduskeskus AHHAA ja päeva lõpus pakub lõõgastust ning värskendust Aura Veekeskus. Vahva perepuhkuse pakett sisaldab kosutavat hommikusööki perele mõlemal hommikul!

Lisainfo: https://www.hotelliveeb.ee/et/hotell-starest/perepaketid-3/pakett

V Spaa hotelli perepakett koos Jääaja Keskuse külastusega

Külasta Jääaja Keskust V Spa hotelli perepaketiga! Tartu luksusliku V spaahotelli perepakett aitab kõigil vabaneda üleliigsest argikoormast ning laseb keskenduda kõigele, mis tõeliselt oluline. Lõuna-Eesti suurima spaakeskuse veemaailma erinevates saunades, basseinides, mullivannides keeb elu, millest keegi ei taha ilma jääda. Vaimustavad elamused jätkuvad Jääaja Keskuses, kus karvase koopamehe kõrval tundub ajalugu pööraselt huvitav. Ja juttu, seda jätkub õhtul kohe kauemaks. Hommikul ärgates on hea ja lihtne olla. Vau! See puhkus kohe oli teistmoodi!

Lisainfo: https://vspahotel.ee/hotell/majutusega-spa-paketid-tartus/jaaaja-keskus/

Reis Jääaega ööbimisega Raadimõisa hotellis (perepakett või reis kahele)

Põnev Jääaja Keskus, õhtune ööklubide külastus ja mõnus väljapuhkamine kaasaegses ja mugavas hotellis. Raadimõisa Hotell Tartus ootab Sind ja Su pere!

Perepakett: https://www.hotelliveeb.ee/et/raadimoisa-hotell/perepaketid/pakett

Reis Jääaega ööbimisega Raadimõisa hotellis kahele: https://www.hotelliveeb.ee/et/raadimoisa-hotell/spaa-ja-loogastuspaketid-5/pakett

Perepakett Hektor Design Hostelis

Veeda terve perega mõnus päev Jääaja Keskuses, peale mida pakub uus ja moodne Hektor Design Hostel taskukohast majutust hotelli kvaliteediga ja muudab Teie pere ööbimise veelgi nauditavamaks omapäraste disainilahenduste, maitsva hommikusöögi, lauamängude ja sauna kasutamise võimalusega. Te olete oodatud!

Perepuhkus kolmele: https://www.hotelliveeb.ee/et/hektor-design-hostel/perepaketid-8/pakett

Perepuhkus neljale: https://www.hotelliveeb.ee/et/hektor-design-hostel/perepaketid-9/pakett

Külastuspaketid koostöös teiste keskustega:

Jääaja Keskuse piletiga Aura veekeskusesse

Jääaja Keskuse ja Aura veekeskuse ühispakkumine! Hoia esimesena külastatud keskuse ostutšekk alles ja saad 7 päeva jooksul soetada teise koha pääsme 20% soodsamalt! Pakkumine kehtib nii Jääaja Keskuse pileti ettenäitamisel Aura veekeskuses kui vastupidi!

Jääaja Keskuse piletiga V Spaasse

Jääaja Keskuse pileti ettenäitamisel V Spaa tavahinnaga piletid 10% soodsamad! Samuti pääseb V Spaa ostutšeki alusel Jääaja Keskusesse  tavapileti hinnast 10% soodsamalt. Lisainfo V Spaa kohta: https://vspa.ee/

Soodustus ei ole summeeritav teiste pakkumistega ning kehtib 7 päeva piletite ostuhetkest.

"Rõõmu terveks päevaks"

Sajand tagasi oli koolisüsteem hoopis teistsugune. Tule ja tutvu sellega Palamuse muuseumis.

Läheme põnevale rännakule Jääaja Keskusesse.

Eesti metsades elavate loomadega saab tõtt vaadata Elistvere Loomapargis.

Kalevipoja Kojas saab oma seiklus- ja uudishimu rahuldada: läbida seikluspargi madalraja ja uudistada koduloonäitust Kasakamajas ning aidas.

Kestus: Varuge külastusteks 5 h + sõiduaeg

Hind: 36 € (2 täiskasvanut + 1–3 last vanuses kuni 18 a.)

Lisainfo:

  • Tutvu Palamuse muuseumiJääaja Keskuse ja  Elistvere loomapargi lahtiolekuaegadega ja helistage ette, et Kalevipoja Kojasse minna.
  • Paketi eest saab tasuda esimeses kohas, mida külastate.
  • Kui te ei jõua kõike ühekorraga läbi teha, siis paketti kuuluvaid kohti on võimalik külastada ka 1 kuu jooksul alates ostuhetkest. Ostutšekk on sissepääsu aluseks.

Jääaja Keskuse piletiga Eesti Rahva Muuseumisse

Jääaja Keskuses ja Eesti Rahva Muuseumis ootab Sind põnev lugu alates maailma tekkeloost kuni tänapäeva Eesti kultuurini välja!

Ühe pileti esitamisel teise pilet 20% soodsam!

Jääaja Keskus ootab külla!

Tekkis mõni küsimus? Ei leidnud soovitud infot?

Võta ühendust!

Peame ikka oma sõpru meeles
heade pakkumistega

Liitu sinagi meie uudiskirjaga!