• en
  • fi
  • lv
  • ru

Avatud

11.00 – 18.00

E-P (01.03-31.08)

T-P (01.09-28.02)

Kontakt

+372 5911 3318

info@jaaaeg.ee

Äksi, Tartumaa

Kontakt

Sihtasutusest

Jääaja Keskust haldab SA SAADJÄRVE

Juriidiline aadress: Haava 6, Kõrveküla alevik, Tartumaa 60512
Postiaadress: Saadjärve 20, Äksi alevik, Tartumaa, 60543

Reg nr 90007879
KMKR EE101549253
SEB EE731010220052233019
Swedbank EE482200221055375129

Meie visioon:

Jääaja Keskus on parim hariv-meelelahutuslik loodusteadusi populariseeriv ning looduskeskkonna ja inimtegevuse seoseid tutvustav keskus Baltikumis.

Meie missioon:

Jääaja Keskus on

  • elamusi ja õpet pakkuv loodushariduskeskus
  • sõbralik koostööpartner lastele ja täiskasvanutele loodushuvi kujundamisel ja arendamisel
  • asjatundlik koostööpartner haridusasutustele õppekava eesmärkide saavutamisel, õppijate silmaringi laiendamisel ja kriitilise mõtlemise arendamisel loodusteadustes
  • hinnatud turismisihtkoht sise- ja välisturistide seas.

Meie töötajad

Kontaktivorm

Info ja broneerimine

Toomas Klaarman

tegevjuht

+372 5910 8003
toomas.klaarman@jaaaeg.ee

Jaak Alekand

giid-juhendaja

jaak.alekand@tartuvv.ee

Kristi Saksing

administraator

info@jaaaeg.ee

Eleryn Kangur
kohviku klienditeenindaja

kohvik@jaaaeg.ee

Sigrid Sepp

turundusjuht

+372 5911 3753
sigrid.sepp@jaaaeg.ee

Kaupo Mets

giid-juhendaja

kaupo.mets@jaaaeg.ee

Sirje Jürissaar

administraator

info@jaaaeg.ee

Riho Ant
majahoidja-hooldustehnik

Liina Arike

juhiabi-assistent

+372 5911 1448
liina.arike@jaaaeg.ee

Hannes Jäär

giid-juhendaja

hannes.jaar@jaaaeg.ee

Margit Partanen
kohviku klienditeenindaja